S každým otevřeným showroomem rosteme - a naše pobočka v Liberci je podle našeho neskromného názoru ukázkou, že se nám to v poslední době opravdu daří. 
 

V květnu 2023 jsme pro Vás otevřeli tento již 3. showroom v České republice. V libereckém showroomu můžete shlédnout to úplně nejlepší, co Vám můžeme nabídnou - naše úplně nejprodávanější sedací soupravy z nabídky Lumax-nábytek.cz. Vystavené sedací soupravy jsme pro Vás pečlivě vybírali na základě pozitivních zkušeností s nimi, rozborů prodejnosti i přání Vás, našich zákazníků.
 

Nechybí zde náš top prodávaný produkt roku 2022Plaza XL, který se v naší nabídce
těší stále mimořádně přízni, ale ani jiné luxusní novinky, na které vsázíme v tomto roce.
Největší část expozice je věnována našemu stabilnímu obchodnímu partnerovi Wersal.

 

Všechny naše sedací soupravy jsou vysoké kvality, těší se nápaditým tvarům, luxusnímu zpracování i vychytávkám v podobě elektrických výsunů a funkcí relax. Všechny kousky, které na našem showroomu v Liberci můžete nalézt, naleznete v galerii na konci článku - pokud ale toužíte vidět specifický kousek, vždy doporučujeme předem na naší infolince telefonicky ověřit, zda se na showroomu stále nachází a nějaký šťastlivec Vám ji těsně před nosem nevyfouknul. ‎‏‏‎ ‎‎‏‏‎‎Na všech našich showroomech přistupujeme k našim zákazníkům tak, aby u nás byl nákup sedací soupravy zážitkem. Součástí prodejen je perfektně proškolený personál, příjemné prostředí a radost vybrat to pravé ořechové pro každého našeho zákazníka.


Naši kolegové Vám pomohou vybrat Vaši ideální sedací soupravu, její potahovou látku a vše ostatní tak, aby vše přesně odpovídalo Vašim představám a požadavkům. To vše s úsměvem a při dobré kávě, kterou pro Vás naše kolegyně rády připraví. Pravidelným zpříjemněním Vaší návštěvy jsou také akce nejrůznějšího typu: například drobné dárky při vytváření objednávek přímo na našich Showroomech. Vytvoření objednávky je rychlé a jednoduché a náš personál Vás jím od A do Z provede. Právě to je jednou z největších výhod návštěvy showroomu osobně: objednávku s Vámi vytvoří náš zaměstnanec, a Vy tak můžete být klidní, že vše bude objednáno a „naťukáno“ přesně tak, jak má být. Vašim úkolem už jen bude objednávku potvrdil emailem v klidu domova.
 

Naše showroomy nepřijímají hotovost a není nutné hradit zálohy při objednávání zboží, peníze tedy prozatím nechte doma. Za co se ale vyplatí utratit, jsou drobnosti, které na showroomu naleznete, bytové doplňky, jako jsou čistící prostředky na textil a čalouněný nábytek, bytové vůně a difuzéry od značky Boles D´olor.

 

Srdečně Vás zveme do světa krásných a kvalitních sedaček v našem glamour showroomu v Liberci!

 

Pracovní doba showroomu

pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 15:00
neděle: zavřeno

 

ADRESA SHOWROOMU 

Tatranská 912/2 Jeřáb, 460 07 Liberec 

 

Sedací soupravy k vidění:

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ