S jistotou můžeme ohlásit, že s každým Showroomem jsme lepší a lepší. Skoro by se dalo říci, že navštívit showroom v Liberci se vyplatí, jen aby člověk viděl tu krásu!

V květnu 2023 pro Vás otevíráme již 3. showroom v České republice. V libereckém showroomu si můžete shlédnout top nejprodávanější sedací soupravy v Lumax-nábytek.cz. Vystavené sedací soupravy jsme pro Vás pečlivě vybírali na základě zkušeností, rozborů prodejnosti i přání zákazníků.

Nechybí zde top prodávaný produkt roku 2022 (Plaza XL), ale i luxusní novinky, na které vsázíme v tomto roce. Největší část naší expozice je věnována našemu stabilnímu obchodnímu partneru Wersal.

Všechny naše sedací soupravy jsou vysoké kvality, těší se nápaditým tvarům, luxusnímu zpracování i vychytávkám v podobě elektrických pohonů a funkcí relax. Seznam sedacích souprav naleznete na konci tohoto článku. Slavnostní otevření pro Vás připravujeme na 15.5.2023.

‎‏‏‎ ‎

‎‏‏‎ ‎

Na všech našich showroomech přistupujeme k našim zákazníkům tak, aby u nás byl nákup sedací soupravy zážitkem. Součástí prodejen je perfektně proškolený personál, příjemné prostředí a radost vybrat to pravé ořechové pro každého našeho zákazníka.

Naši kolegové Vám pomohou vybrat sedací soupravu, potahovou látku podle Vašich potřeb (omyvatelná, voděodolná, pet-friendly, ..) i barvu a odstín podle Vašich představ. Vše s úsměvem a při dobré kávě.
Pravidelným překvapením jsou také výhody a dárky při vytváření objednávek přímo na našich Showroomech. Vytvoření objednávky je rychlé a jednoduché.

Objednávku s Vámi vytvoří náš zaměstnanec a vy tak můžete být klidní, že vše bude objednáno a „naťukáno“ tak jak má být. Vašim úkolem už jen bude objednávku potvrdil mailem v klidu domova.

Naše showroomy nepřijímají hotovost a není nutné hradit zálohy při objednávání zboží, peníze tedy prozatím nechte doma.

Za co se ale vyplatí utratit, jsou bytové doplňky jako jsou čistící prostředky na textil a čalouněný nábytek, bytové vůně a difuzéry od značky Boles D´olor.

Srdečně Vás zveme do světa krásných a kvalitních sedaček v našem glamour Showroomu v Liberci. 

 

Pracovní doba

pondělí - pátek: 9:00 - 17:00
sobota: 10:00 - 15:00
neděle: zavřeno

 

ADRESA SHOWROOMU 

Tatranská 912/2 Jeřáb, 460 07 Liberec 

 

Sedací soupravy k vidění:

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

 

ㅤㅤㅤ