Jako hlavního obchodního partnera, jehož sedací soupravy naleznete na našich Showroomech, jsme si po létech zkušeností vybrali společnost Wersal.

 

 

 

Jedná se o výrobce sedacích souprav s 35letou tradicí na evropském trhu. Výrobce Wersal vyniká svou nápaditostí, kvalitním zpracováním a zajímavými produkty. Již několik let jsou předními průkopníky v trendech v nábytkářském odvětví. Jeho produkty naleznete v nabídce obchodů po celé Evropě, převážně v Německu nebo Francii. Do našich showroomů pak společně s výrobcem Wersal vybíráme to nejlepší z jejich portfolia i pro naše zákazníky.

 

Emporio L Empona Montana XL Colombo XL 

 

Aby sedací souprava mohla najít své místo v našich prodejnách musí splňovat několik kritérií. Pečlivě porovnáváme design, vlastnosti a zpracování sedacích souprav. Víme, že nároky našich zákazníků jsou rok od roku vyšší, a tak pracujeme na tom, abychom splnili všechna jejich očekávání.

Nebojíme se nových trendů. V naší nabídce najdete sedací soupravy s elektronickým výsuvem, polohováním, integrovanou nabíječkou, ale i klasické sedací soupravy s mechanickým rozkladem, polohovatelnými záhlavníky a úložným prostorem. Nabídka produktů je opravdu pestrá. Na showroomu uvidíte sedací soupravy s vysokými nožičkami (vhodné pro robotické vysavače, snadný úklid), ale i sedačky s nízkými nožičkami, s různými typy záhlavníků, boků, s funkcí spaní nebo elektrickými výsuvy. Vyjímkou nejsou i sedací soupravy nebo pohovky s funkcí každodenního spaní.  Zákazník u nás najde širokou nabídku sedacích souprav vyplněných HR pěnou nebo PUR pěnou. Vše v precizním zpracování.

U nás máte možnost si sedací soupravu „obléct“ do potahové látky, podle Vašeho výběru. V nabídce máme široké spektrum potahových látek, které se každoročně inovují, obnovují a odpovídají nejnovějším trendům. Společně s našim partnerem Wersal a dalšími výrobci sedacích souprav Vám přinášíme vždy jen to nejlepší. Aktivně pracujeme na zlepšování našich znalostí a kvalifikace v oboru. Díky tomu Vám můžeme poradit tak, aby látka na sedací soupravě 100% odpovídala Vašim požadavkům a představám.

V nabídce máme látky s vysokým indexem otěruvzdornosti, látky

 

 Pet-friendly‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎‏‏‎Omyvatelné‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‏‏‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏ ‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‎‏‏‎Voděodolné

 ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

 

Aby informace předávané našimi zaměstnanci na Showroomu a kvalita poradenství byla na co nejvyšší úrovni, 2x ročně přeškolujeme personál z vlastností potahových látek a sedacích souprav. Zvyšujeme tak kvalitu znalostí a schopností kolegů, kteří Vám pomáhají s výběrem. To potvrzuje i zpětná vazba zákazníků, kteří již nakoupili. Výběr sedací soupravy a potahové látky vždy probíhá v designovém prostředí a takové atmosféře, aby se zákazník nebál zeptat a cítil se příjemně. Výběr sedací soupravy je náš společný cíl.

V nabídce Showroomu dominují samozřejmě sedací soupravy, ale nemůžeme opomíjet také bytové doplňky. Nejoblíbenějším doplňkem jsou přehozy na sedací soupravy, které jsou nápadem právě kolegů z našeho týmu.

Přehozy jsou vyrobené ze stejné potahové látky, rozměry přehozů kopírují tvary sedacích souprav. Přehoz chrání Vaši sedací soupravu před ušpiněním, poničením ale i opotřebováním. Jsou jednoduše pratelné v pračce. K přehozům je možné také vybrat polštáře různých tvarů, ve vámi zvolené potahové látce.

To vše ručně šité našimi švadlenami. V roce 2023 na Vás čekají další zajímavé designové novinky z tohoto odvětví.

Na vystavené zboží pro Vás samozřejmě připravujeme pravidelné akce. Výjimkou nejsou dárky k nákupu, slevy nebo poukázky na další nákup.

Na Showroomech jsme pro Vás pravidelně ve všední dny, soboty a ve většině státních svátků.

Otevírací doba: https://lumax-nabytek.cz/kontakt