Ptáte se, co se bude dít po objednávce zboží u nás v LUMAX nábytek? Abyste věděli, jaké budou další kroky, připravili jsme pro Vás jednoduchý přehled.

 

» Nábytek, pokud si nevyberete skladové zboží, zadáme k výrobě. Počítejte s dobou výroby zpravidla 4-8 týdnů. Dostupnost zboží najdete vždy na našich webových stránkách v detailu produktu.

 

» Jakmile víme, že je předmět Vaší objednávky vyroben a objednávka je kompletní, okamžitě Vás kontaktujeme s informací o možnosti dodání k Vám. Zboží rozvážíme vždy ve všední dny od pondělí do pátku. O doručení zboží budete vědět 24 až 48 hodin předem.

 

» Po domluvě Vám zboží bezpečně dopraví náš zkušený personál z LUMAX nábytku, který Vás těsně před doručením znovu kontaktuje.

 

  • Náklady na dopravu při hodnotě objednávky více než 10 000 Kč u nás neplatíte.
  • Pokud potřebujete nábytek vynést do patra, nabízíme službu výnosu. Tato služba je placená. Cena výnosu do 1. až 5. patra je stanovena na 1500Kč bez DPH. Nezapomeňte ji objednat si předem, pokud o ni budete mít zájem.

 

» Co se týče platby, která má být provedena do data dodání, pohodlně ji můžete provést v hotovosti při doručení zboží přímo u řidiče, pokud jste se pro tento způsob platby rozhodli při objednávce. Běžně u nás můžete objednávku hradit také převodem nebo uskutečnit nákup na splátky.

 

» Naše služba tímto nekončí. Na nás se můžete spolehnout a jsme tady pro Vás.

 

  • Případné reklamace s Vámi ochotně budeme řešit a nebudeme se k nim stavět zády.
  • Svou reklamaci pohodlně vyřešíte on-line přes reklamační systém.
  • Obrátit se na nás můžete také pro případné rady, jak na údržbu a pořízení čisticích prostředků k dodávanému zboží a samozřejmě také pro pořízení doplňkového zboží. Zvlášť oblíbeným sortimentem jsou přehozy a polštáře, u kterých nabízíme i šití v barvách čalounění nábytku.

 

 

Lumax Nábytek