LUMAX SHOWROOM CHOMUTOV

 

Showroom Chomutov – s láskou k designu 

Náš nový showroom v Chomutově je místem, kde se setkávají design, kvalita, odborné znalosti a pohodlí. Místem, kde najdete inspiraci pro svůj domov. Místem, které vás pozve k tomu, abyste se zastavili a ocenili krásu a umění, které se skrývají v každém detailu našich sedacích souprav. 

 

Milujeme design a naše designové sedací soupravy. Řekli jsme si tedy, že si to nenecháme jen pro sebe a budeme Vám zase o kousek blíž! Jako další bod jsme si vybrali město Chomutov. Na adrese Palackého 4275 vznikl nový, designový a moderní showroom. 

 

Pokud se k nám vypravíte, naše výlohy Vám odkryjí scénu plnou barev a tvarů, které pohladí na oko i na duši. Moderní sedací soupravy, klasické sedací soupravy, ale i luxusní sedací soupravy a pohovky. 

Na showroomu v Chomutově najdete to nejlepší z toho, co máme v naší nabídce. Jsou zde ty nejprodávanější sedací soupravy roku 2023 a zároveň ty nejžhavější novinky. 

Předností našich showroomů je nejen široký výběr sedacích souprav, ale i možnost doladit potahovou látku podle Vašich představ. V nabídce máme látky různých barev a struktur, látky s voděodolným povrchem, omyvatelné, ale i pet friendly (vhodné k zvířecím přátelům). 

 

Náš výběr potahových látek je skutečně široký a různorodý. Od hedvábně jemných sametů, přes robustní a odolné tkaniny až po luxusní kůže. Bez ohledu na vaše preference a požadavky zaručujeme, že u nás najdete tkaninu, která odpovídá vašemu gustu i životnímu stylu.
 


V neposlední řadě je nutné zmínit, že tím vším Vás provede vyškolený a příjemný personál. Náš personál tvoří lidé, kteří mají rádi design a rozumí tomu co je při výběru sedací soupravy důležité. S radostí vám poskytnou všechny odborné rady, odpovědi na Vaše otázky a pomohli Vám vybrat zboží, které nejlépe odpovídá Vašemu životnímu stylu. A to vše jako u Vás doma – s dobrou kávou, a příjemnou společností.

 

 

ADRESA SHOWROOMU

Palackého 4276, 430 01 Chomutov 1


OTEVÍRACÍ DOBA

 

 

 Klikněte na obrázek pro mapu jak se k nám dostat.

 

 

CO U NÁS MŮŽETE VYZKOUŠET?


 

 

 

 

JAK TO U NÁS VYPADÁ: