Získejte od LUMAX nábytek dárky v hodnotě 2000 Kč, 3000 Kč nebo 4000 Kč!

 

V LUMAX nábytek jsme na červen připravili speciální akci. Navštivte nás v našem showroomu v Olomouci ve dnech od 1.6.2022 do 30.6.2022 a provedete-li objednávku v určité hodnotě, přidáme Vám k ní dárek.

 

Přijďte se podívat k nám do našeho showroomu v Olomouci. Najdete zde širokou nabídku čalouněného nábytku. Jako vždy Vás srdečně přivítáme, rádi Vás provedeme, zodpovíme všechny Vaše dotazy k sortimentu a odborně poradíme s výběrem. Akce je speciální v tom, že pokud během Vaší červnové návštěvy provedete objednávku nábytku, tj. pohovky, sedací soupravy, křesla, obývací stěny, aj, v dané hodnotě, získáte od nás skvělé dárky!

 

Jaké dárky jsme pro Vás připravili?

  • K objednávce nad 30 000 Kč od nás obdržíte dárek v celkové hodnotě 2000 Kč v podobě 2 kusů Deluxe polštářů a čisticího prostředku Lumax care.
  • Při objednávce nad 40 000 Kč na Vás čeká dárek v hodnotě 3000 Kč, který zahrnuje 3 polštáře Deluxe a bytový parfém od španělské značky Boles d'olor.
  • U objednávky za více jak 50 000 Kč se můžete těšit na dárek v hodnotě 4000 Kč, který se skládá ze 3 kusů polštářů Deluxe, čistícího prostředku Lumax Care 250 ml + Lumax Stain Elimminator 30 ml a slevy na další nákup 1000 Kč. 

 

Polštáře nabízí vynikající pocit pohodlí a jsou ušité z luxusního velvetu. Na výběr budete mít z trendy barev a umístit je doma můžete naprosto kamkoliv, protože měkkých polštářů není nikdy dost. Přípravek Lumax care, případně Lumax stain eliminator, snadno udrží Vaši novou sedačku čistou a beze skvrn. Jedná se o oblíbené produkty našich zákazníků. Tito pomocníci jednoduše a až kouzelně vyčistí i náročnější skvrny z čalouněného nábytku nebo jiných textilií. Bude-li Vaší odměnou bytový parfém od španělského výrobce Boles d'olor, s jistotou s ním doma naladíte příjemnou atmosféru. Bytový parfém je možné použít jak na různé typy bytových tkanin, tak jednoduše navonět ovzduší. Jeho vůně je příjemná, intenzivní a dlouhodobá. Parfém si můžete vyzkoušet v našem Showroomu. 

 

Množství dárků je omezené a získat je můžete pouze při objednávce v našem showroomu, a to do vydání zásob.


I přes plánovanou akci u nás stále platí: 

  • Při objednávce zboží nemusíte skládat žádnou finanční zálohu.
  • Zboží můžete zaplatit pohodlně až při převzetí.
  • Dopravu od nás budete mít ve výše uvedených případech zdarma a dárek Vám doručíme spolu s objednaným zbožím.
  • Akce platí jak pro sortiment, který máme skladem, tak pro zboží objednávané u dodavatele.

 

Těšíme se na Vás osobně u nás v Olomouci! 

Váš Lumax team